Ukladamy puzzle w Kruszynie po raz jedenasty!

Ukladamy puzzle w Kruszynie po raz jedenasty!
fot. GOKIS Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Bolesławcu zaprasza miłośników puzzli do wzięcia udziału w 11 Maratonie „MAUPa”.
istotne.pl maupa, puzzle, gokis bolesławiec

Impreza będzie miała charakter rozgrywanych zespołowo zawodów sportowych. Uczestnicy – amatorskie 4-osobowe drużyny złożone z pełnoletnich zawodników (uwaga! organizatorzy dopuszczają możliwość uczestnictwa w zespole jednej osoby niepełnoletniej, powyżej 14-roku życia, pod warunkiem uczestnictwa wraz z jednym z rodziców) – układać będą kompozycje z puzzli (1500 elementów). Na zwycięzców, prócz tytułów mistrzowskich i pucharów, czekają nagrody rzeczowe.

Celem zawodów, które odbędą się Zawody, które odbędą się 27 lutego 2016 roku o godz.16.00 w sali konferencyjnej Gminnego Ośrodka Kultury i Sportu w Kruszynie w Kruszynie (ul. Kasztanowa 1B), jest popularyzacja układania puzzli jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu oraz kształtowanie takich zdolności, jak: cierpliwość, spostrzegawczość i umiejętność pracy zespołowej. Swój udział mogą zgłosić drużyny reprezentujące instytucje, firmy oraz osoby prywatne.

Wszystkie drużyny, które są zainteresowane wzięciem udziału w maratonie, GOKiS prosi o zgłaszanie się:

  • telefonicznie lub faksem: 75 732 14 77
  • mailowo: gokisbeata@wp.pl
  • lub osobiście: w siedzibie GOKiS-u w Kruszynie, przy ul. Kasztanowej 1B, we wszystkie dni pracujące w godz. 7:30-15:30.

O przyjęciu zgłoszenia świadczy pisemne potwierdzenie organizatora i nadanie numeru drużynie. Zgłoszenie powinno zawierać nazwę teamu, imiona i nazwiska członków drużyny, rok urodzenia i miejscowość oraz telefon kontaktowy.