Państwo Baranowscy i Jędryczkowie obchodzili 50 rocznicę ślubu

Państwo Baranowscy i Jędryczkowie obchodzili 50 rocznicę ślubu
fot. UM Bolesławiec Szanowni jubilaci zostali uhonorowani Medalem za Długoletnie pozycie Małżeńskie, który nadawany jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej.
istotne.pl małżeństwo

- Pół wieku nieprzerwanego, harmonijnego pożycia małżeńskiego, to doniosła rocznica. To rocznica, która budzi ludzkie wzruszenie, szacunek i uznanie przyjaciół oraz wszystkich ludzi, którzy rozumieją, jaką ważną rolę spełnia rodzina – tymi słowami Prezydent Bolesławca Piotr Roman rozpoczął uroczystość, która miała miejsce 3 marca 2016 r.

W bolesławieckim Pałacu Ślubów uroczystość z okazji 50 lat pożycia małżeńskiego obchodzili Jadwiga i Eugeniusz Baranowscy oraz Anna i Władysław Jędryczkowie. Szanowni jubilaci zostali uhonorowani Medalem za Długoletnie pozycie Małżeńskie, który nadawany jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. W otoczeniu rodziny i przyjaciół małżonkowie wyrazili również podziękowanie za wzajemną miłość, przywiązanie i opiekę. Podczas uroczystości nie zabrakło jubileuszowego toastu oraz życzeń kolejnych wspólnych lat w zdrowiu i pomyślności. Uroczystość uświetnił koncert w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej w Bolesławcu.

UM Bolesławiec/ii