Kolejny przegrany mecz BKS-u i rezygnacja trenera

Kolejny przegrany mecz BKS-u
fot. MZ Tym razem bolesławianie przegrali u siebie z Polonią Trzebnica 1:3. Jedynego gola dla naszej drużyny zdobył z rzutu karnego Marek Majka. Po przegranym spotkaniu trener Andrzej Kisiel zrezygnował z trenowania zespołu.
istotne.pl 0 andrzej kisiel, mateusz janczyszyn, marek majka, bks bolesławiec

W meczu 6 kolejki IV ligi dolnośląskiej BKS przegrał u siebie z Polonią Trzebnica 1:3 (0:2). W pierwszej połowie bramki dla gości zdobyli: Kacper Belica i Rafał Miazgowski (25 i 38 minuta). Na początku drugiej części gry bolesławianie zdobyli bramkę kontaktową. Rzut karny (po zagraniu rywala ręką) na gola zamienił Marek Majka (50 minuta).

Goście przypięczętowali zwycięstwo golem Sławomira Kołodzieja (63 minuta). Warto odnotować, że BKS kończył mecz w 10. Za dyskusje z sędzią czerwoną kartkę zobaczył Mateusz Janczyszyn. W zespole Polonii czerowne kartki dostali: bramkarz - Karol Buchla i Kacper Belica.

BKS: Bochnia - Borzymek, Rodak (65' Brożyna), Janicki, Zapiór, Janczyszyn (żk, 52 - czk), Dzięgleski (żk) (46' Wojciechowski), Dobiech, Długosz (46' Majka), Graczyk, Ohagwu

Po przegranym meczu z Trzebnicą trener BKS - Andrzej Kisiel podał się do dymisji.

Przepraszam wszystkich kibiców BKS-u, ale nie mogłem podjąć innej decyzji. Spędziłem w Bolesławcu wiele wspaniałych momentów i życzę każdemu trenerowi takich chwil jakie miałem w minionym sezonie, kiedy to wraz z chłopakami zrobiliśmy świetny wynik - cytat z wypowiedzi trenera Adrzeja Kisiela na oficjalnej stronie BKS.