Najlepsza zabawa jesienią i zimą tylko z Bubble Football

Najlepsza zabawa jesienią i zimą tylko z Bubble Football
fot. Bubble Football Bolesławiec Spędzaj aktywnie czas w okresie jesienno-zimowym. Zagraj w bubble football. Emocje, radość i dobre samopoczucie gwarantowane! Uwaga! Mamy specjalną ofertę dla szkół. Lekcje wychowania fizycznego z bubble football - zadzwoń po szczegóły.
istotne.pl 0 impreza, rekreacja, bubble football bolesławiec

Reklama

Integracja w duchu sportowej rywalizacji, a do tego mnóstwo śmiechu, to właśnie jest bubble football! Nowa odmiana piłki nożnej podbija serca graczy i publiczności na całym świecie. Zasady są proste: wszyscy zawodnicy zakładają na siebie kule wypełnione powietrzem, które umożliwiają w pełni bezpieczne zderzanie się z innymi graczami.

Najlepsza zabawa jesienią i zimą tylko z Bubble FootballNajlepsza zabawa jesienią i zimą tylko z Bubble Footballfot. Bubble Football Bolesławiec

Rywalizacja obfituje w spektakularne ewolucje, komiczne zwroty akcji i bardzo zaskakujące sytuacje. Rozgrywki prowadzone mogą być na zasadzie swobodnego udziału, jako jedna z atrakcji podczas imprezy lub formie turnieju, którego zwycięzcy otrzymają pamiątkowe trofea - medale lub puchary.

Futbol bąbelkowy to doskonała atrakcja na wieczór kawalerski, panieński, integracyjną imprezę firmową, piknik dla pracowników a nawet festyn o charakterze imprezy masowej. Zawody można realizować zarówno indoor - w przestronnych wnętrzach jak i outdoor - na zewnątrz. Grać można niemalże wszędzie: na sali gimnastycznej, w hali wystawienniczej, na trawniku, boisku, plaży, śniegu.

Bubble football to rozrywka, która umożliwia aktywnie i zdrowo spędzić czas zarówno latem jak i zimą. To świetna zabawa połączona z jakże korzystnym dla zdrowia wysiłkiem fizycznym. Mamy także specjalną ofertę dla szkół. Niepowtarzalne lekcje wychowania fizycznego tylko z bubble football - zadzwoń po szczegóły - tel. +48 733 533 070

Bubble Football to doskonały pomysł na:

  • spędzenie czasu ze znajomymi,
  • poznanie nowej formy aktywności fizycznej,
  • urozmaicenie treningu wytrzymałościowego,
  • wzbogacenie wieczoru kawalerskiego, firmowej imprezy, festynu
  • pomysł na oryginalne i niezapomniane lekcje wychowania fizycznego

Przygotowujemy sprzęt, tłumaczymy zasady gry, sędziujemy. Komplet 10 dmuchanych kul, piłkę do gry, rozkładane bramki. Odwiedź facebookowy profil Bubble Football.

Zadzwoń:
tel. +48 733 533 070

Na zdjęciach uczniowie z Zespółu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Kombatantów Ziemi Lubańskiej w Lubaniu.

(informacja zlecona)