Zagłosuj na projekt Gimnazjum Samorządowego nr 3

Zagłosuj na projekt Gimnazjum Samorządowego nr 3
fot. www.n.gim3.boleslawiec.pl W ramach 6 edycji konkursu „Projekt z klasą” uczniowie klasy II c z Gimnazjum Samorządowego nr 3 im. Jana Pawła II w Bolesławcu zgłosili swoją propozycję projektu „Kraina wygasłych wulkanów na Dolnym Śląsku”.
istotne.pl projekt, g3 bolesławiec

Szczegółowy jego opis znajduje się na stronie: http://www.nowaera.pl/component/projektzklasa6/projekty/pokaz/226.html. Komisja przyznająca środki na realizację zwycięskich propozycji będzie oceniać nie tylko same projekty, ale również kampanię promocyjną i głosowanie online (ten sam link), które trwa od 2–16 grudnia.

Jak czytamy w regulaminie konkursu:

W tej edycji konkursu nagrody łączą się! Jeśli grupa konkursowa zgłosi do konkursu projekt, który będzie się wyróżniał na tle innych i zdobędzie uznanie i Grant Komisji Konkursowej, a dodatkowo przeprowadzi skuteczną kampanię promocyjną i zdobędzie serca i Grant Internautów, to otrzyma w sumie aż 4000 zł na realizację swojego projektu!

–Dlatego też prosimy o wsparcie tej inicjatywy – rozpowszechnianie i głosowanie na stronie projektu – mówi opiekunka projektu Patrycja Kasperek. – Każdy głos jest bardzo cenny.

Patrycja Kasperek/ii