Wieloletni ratownik górski pisze o lękach

Wieloletni ratownik górski pisze o lękach
fot. Tomasz Kozłowski Księgarnia ,,AGORA” BOK-MCC zapraszają na spotkanie autorskie, gościem będzie Tomasz Kozłowski. Spotkanie 19 grudnia w sobotę o 17:00 w CIK Orzeł przy ul. Chopina 17.
istotne.pl księgarnia agora, tomasz kozłowski, bok - mcc

Tomasz Kozłowski – psycholog, mówca motywacyjny, coach i doświadczony szkoleniowiec. Specjalista interwencji kryzysowej oraz diagnozowania zespołów i przywództwa. Wieloletni ratownik górski. Skoczek spadochronowy (1200 +). W grudniu 2014 roku wznosząc się do stratosfery balonem na ogrzane powietrze wraz z dwoma skoczkami wykonał najwyższy skok spadochronem w Europie.

Autor będzie promował książkę ,,Historia tysiąca lęków”. Tytuł nie kłamie – to książka o lękach. O tysiącu przeróżnych lęków, wypełzających nie wiadomo skąd. O lekach społecznych, o niczym nieuzasadnionych potrzebach spełniania cudzych oczekiwań, o rozrastających się w naszych głowach katastroficznych obrazach przyszłości. To także eksperymentalny zapis nieustannego przełamywania własnych ograniczeń i trudów w trakcie wychodzenia z tzw. strefy komfortu, prowadzącego ostatecznie do ustanowienia nieoficjalnego rekordu świata oraz trzech oficjalnych rekordów Europy w skoku formacji spadochronowej z balonu na ogrzane powietrze.

Książka w dość zabawny, a czasami wzruszający sposób pokazuje siłę drobnostek, które przybierając monstrualne rozmiary zaczynają mieć niemal nieograniczony wpływ na procesy podejmowania przez nas ważnych życiowych decyzji.

Informacja księgarnia Agora/ii