Gimnazjum w Nowogrodźcu i GS nr 1 najlepsze w piłce nożnej

Gimnazjum w Nowogrodźcu i GS nr 1 najlepsze w piłce nożnej
fot. PCEiKK Bolesławiec W mistrzostwach powiatu w piłce nożnej triumfowały ekipy dziewcząt z Nowogrodźca i chłopców z GS nr 1 w Bolesławcu.
istotne.pl pceikk bolesławiec

Za nami Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Piłce Nożnej. W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się drużyna z Nowogrodźca, grająca w składzie: Magdalena Ładocha, Karolina Zbęk, Karolina Nowak, Natalia Urbaniak, Urszula Klimek, Sandra Jereminowicz, Martyna Walęga, Gabriela Dzioba, Wiktoria Bancer i Katarzyna Stypczyk. Opiekunek ekipy jest Zbigniew Skwarek. Na drugim miejscu uplasowały się piłkarki z GS nr 3, a na trzecim – reprezentantki Gimnazjum w Nowej Wsi.

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyli zawodnicy z GS nr 1 w Bolesławcu, którzy wystąpili w składzie: Jakub Fila, Julian Trochanowski, Adrian Puzio, Dawid Kowalonek, Filip Bednarz, Miłosz Kozioł, Maksymilian Rozmus, Kamil Tyndyk, Martin Nakonieczny, Kacper Guzowski i Mateusz Giergielewicz. Opiekunem ekipy jest Adrian Bernacki. Drugą lokatę zajęła drużyna z GS nr 3 (Marcel Tur, Damian Mrozik, Kacper Kumosz, Kacper Mrozik, Mateusz Lewera, Krzysztof Hyjek, Emil Słobodzian, Radosław Tabor i Grzegorz Paleń), a trzecią – reprezentacja Gimnazjum w Iwinach.

Organizatorem rozgrywek było Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

PCEiKK Bolesławiec/ii