Internetowa sprzedaż biletów miesięcznych MZK

Internetowa sprzedaż biletów miesięcznych MZK
fot. www.sxc.hu (sqback) Miejski Zakład Komunikacji Sp. z o.o. w Bolesławcu, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów, uruchomił elektroniczną sprzedaż biletów okresowych.
istotne.pl bilet, internet, um bolesławiec, mzk bolesławiec

Od teraz każdy z pasażerów będzie mógł w dowolnym miejscu i o dowolnej porze dokonać zakupu biletu uprawniającego do przejazdów środkami komunikacji MZK Sp. z o.o. w Bolesławcu. Nowy system umożliwia nabycie biletu za pomocą formularza internetowego, w którym wystarczy wskazać interesujący nas bilet, wybrać dowolną datę rozpoczęcia obowiązywania ważności biletu oraz podać dane posiadacza.

Płatność za bilet odbywa się przy pomocy zwykłego przelewu internetowego, karty płatniczej lub w wygodnej formie MasterPass. Po opłaceniu pasażer natychmiast otrzymuje bilet do pobrania bezpośrednio ze strony z formularzem.

Jednocześnie na wskazany przez siebie adres e-mail klient otrzymuje dokument potwierdzający zakup biletu okresowego. Zakup biletu trwa nie więcej niż 5 minut. Bilet kupiony przez Internet może być okazany do kontroli w formie wydruku lub na ekranie urządzenia mobilnego.

System pozwala zaoszczędzić czas i pieniądze pasażerów, dodatkowo jest bardzo przyjazny w obsłudze, ponieważ nie wymaga rejestracji.

Dużym atutem rozwiązania jest możliwość zakupu biletu w dowolnym czasie, ponieważ jest on dostępny 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Bilet może być również kupiony z dowolnym wyprzedzeniem.

Bilety okresowe miejskie MZK Sp. z o.o. w Bolesławcu są możliwe do kupienia pod adresem: www.mzk.boleslawiec.pl lub www.gopay24.pl.

iza