Kandydat PSL chciałby leczyć ziołem Papieża Polaka

Kandydat PSL chciałby leczyć ziołem Papieża Polaka
fot. freeimages.com (Yasson) Grzegorz Kunecki na spotkaniu z wyborcami w Bolesławcu zaprezentował swój program wyborczy. Kandydat ludowców zachwalał lecznicze palenie marihuany.
istotne.pl psl, maroko, narkotyki

Grzegorz Kunecki jest za pełną legalizacją marihuany i zapewnia, że wraz z PSL będzie o to walczyć w sejmie, gdy tylko się do niego dostanie. Kandydat tak się zapędził w zachwalaniu zioła i jego leczniczych walorów, że – choć po niewczasie – wpadł na pomysł uleczenia z Parkinsona Jana Pawła II.

– Jan Paweł II zmarł na chorobę Parkinsona. Być może gdyby korzystał z marihuany, żyłby do tej pory – powiedział do wyborców na wiecu.

W sumie partia rolników to najlepsi kandydaci do uprawiania marihuany na masową skalę. Ten program ma swój sens. Nie udało się nam zostać druga Japonią, ani Irlandią może zostaniemy drugim Marokiem. Królestwo Maroka w Afryce Północnej jest światowym producentem haszyszu, około 80% marihuany na rynku europejskim stamtąd pochodzi, a 800 tysięcy Marokańczyków (ok. 31 mln mieszkańców) utrzymuje się z uprawy konopi. Można? Można!

Jestem za pełną legalizacją marihuany – wspólnie z PSL będę o to walczył. Ale głównym zadaniem jakie sobie stawiam, to gospodarka i tworzenie nowych miejsc pracy.

Posted by Grzegorz Bartłomiej Kunecki on 4 października 2015