Chodyra Clinic w programie Karta Dużej Rodziny

Chodyra Clinic w programie Karta Dużej Rodziny
fot. Chodyra Clinic Chodyra Clinic dołączyło do grona partnerów ogólnopolskiego programu “Karty Dużej Rodziny”. Uczestnicy programu już od 1 sierpnia 2015 roku mogą korzystać z 10% zniżki na wszystkie zabiegi wykonywane w klinice.
istotne.pl karta dużej rodziny

Poza podstawową opieką stomatologiczną, zniżka obejmuje między innymi: implanty, ortodoncję, protetykę, leczenie kanałowe jak i wszystkie badania w cyfrowej pracowni rentgenodiagnostyki stomatologicznej (tomografię, cefalometrię, zdjęcia panoramiczne i punktowe). Wykaz wszystkich zabiegów wykonywanych w klinice można znaleźć na stronie internetowej www.chodyra.pl

Chodyra Clinic w programie “Karta Dużej Rodziny”Chodyra Clinic w programie “Karta Dużej Rodziny”fot. Chodyra Clinic

Karta Dużej Rodziny to Ogólnopolski Program Ministerstwa Pracy i Polityki Społecznej, w ramach którego rodziny posiadające przynajmniej trójkę dzieci, niezależnie od dochodów, mogą skorzystać ze zniżek i uprawnień oferowanych zarówno przez instytucje publiczne jak i przedsiębiorców prywatnych. Karta jest bezpłatna, a wniosek o jej wydanie od niedawna można również składać w Urzędzie Miasta Bolesławiec. Jej posiadanie uprawnia m.in. do zniżek w sklepach, tańszych biletów do muzeów czy na przejazdy pociągami.

Chodyra Clinic w programie “Karta Dużej Rodziny”Chodyra Clinic w programie “Karta Dużej Rodziny”fot. Chodyra Clinic

Chodyra Clinic jest pierwszą placówką stomatologiczną w Bolesławcu, która przystąpiła do programu Karty Dużej Rodziny. Klinika powstała 10 lat temu i od początku działalności jej podstawowym założeniem było stworzenie systemu profesjonalnej i kompleksowej opieki dentystycznej prowadzonej w komfortowej i bezstresowej atmosferze przeznaczonej dla pacjentów w każdym wieku. Aktualnie Chodyra Clinic posiada swoje placówki w Bolesławcu, Lubaniu oraz Jeleniej Górze. W związku z dużym zainteresowaniem na specjalistyczne zabiegi wykonywane w obecnych klinikach w niedługim czasie oferta zostanie rozszerzona o kolejne dwa miasta: Wrocław i Zieloną Górę.