Darmowe szkolenia w ZUS

Logo ZUS
fot. www.zus.pl Na co zwrócić uwagę w przesłanej przez Zakład informacji o stanie swojego konta w ZUS? Co przyniesie elektroniczne zwolnienie lekarskie? Takie zagadnienia będą prezentowane podczas nowych szkoleń w legnickim Oddziale ZUS już 7 i 8 października.
istotne.pl 0 edukacja, zus, miasto legnica

Reklama

Oto ich plan:

 • Środa 7 października, godz. 15.30
  • „Informacja o stanie konta ubezpieczonego w ZUS – jak prawidłowo czytać informację ważną dla naszej przyszłości”
   W czasie szkolenia ekspert Zakładu wyjaśni, co oznaczają poszczególne elementy „Informacji o stanie konta ubezpieczonego w ZUS”, odpowie na pytania, wyjaśni wątpliwości. „Informację” za dwa ostatnie lata: 2013 i 2014 w okresie od czerwca do sierpnia ZUS przekazał do blisko 20,1 mln osób.
   Szkolenie odbędzie się 7 października w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy, przy ul. Władysława Grabskiego 26, o godz. 15.30, w sali nr 200. Zapisy: nr tel. 76 876 41 63.
 • Czwartek 8 października, godz. 15.30
  • „Elektroniczne zwolnienia lekarskie (e-ZLA)”. Na szkolenie zapraszamy lekarzy z regionu.
   Celem szkolenia jest zapoznanie lekarzy z korzyściami i ułatwieniami elektronicznego wystawiania zwolnień lekarskich pacjentom, które będzie możliwe już od stycznia 2016 r.
   Szkolenie odbędzie się 8 października w siedzibie Oddziału ZUS w Legnicy, przy ul. Władysława Grabskiego 26, o godz. 15.30, w sali nr 200. Zapisy: nr tel. 76 876 41 63.

Szkolenia są organizowane w ramach październikowych „Dni Ubezpieczonego w ZUS”, akcji informacyjno-edukacyjnej skierowanej do największej grupy klientów Zakładu, czyli osób ubezpieczonych.

Emilia Nowakowska, rzeczniczka prasowa Oddziału ZUS w Legnicy/ii

Reklama