Nabór statystów do serialu z Pawłem Małaszyńskim w reżyserii Arkadiusza Jakubika

Paweł Małaszyński
fot. Ja Fryta/Wikimedia Commons Kierownictwo produkcji serialu „Komisja Morderstw” poszukuje statystów z Bolesławca, Kliczkowa, Legnicy i okolic.
istotne.pl 0 casting, serial

Reklama

Zdjęcia będą się odbywały w październiku bieżącego roku w Kliczkowie, Książu, Legnicy. Kierownictwo poszukuje:

  • dzieci w wieku 6-14 lat z południowym typem urody (typ bałkański): z ciemnymi włosami, oczami, ciemną oprawą oczu (zdjęcia 15 października w Kliczkowie)
  • panów i pań w wieku 25-60 lat, którzy wcielą się w role lekarzy, pacjentów szpitala, partyzantów, policjantów, urzędników, interesantów (zdjęcia 12-15 października w Kliczkowie, Książu, Legnicy)
  • pań i panów do statystowania w Książu i Legnicy jako uczestnicy zawodów jeździeckich.

Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Agencją Aktorską Edwin Film na adres [email protected].

Uwaga! Przy wysyłaniu zgłoszenia należy przesłać aktualną fotografię, numer telefonu, informację o miejscu statystowania oraz w jakich dniach jesteście Państwo dyspozycyjni. Z wybranymi osobami filmowcy skontaktują się telefonicznie.

– Na planie zdjęciowym do filmu będą Państwo mieli możliwość przeżycia wspaniałej przygody, poznania świata filmu od kuchni, a przede wszystkim – znakomitych polskich aktorów, jednym słowem, to możliwość przeżycia wielkiej filmowej przygody – zachęcają przedstawiciele Edwin Film. – Wszystkim osobom wybranym do udziału w filmie zapewniamy opiekę na planie zdjęciowym, napoje, posiłek oraz honorarium.

Szczegóły pod numerem telefonu 71 780 50 59 oraz na stronie internetowej www.casting.wroc.pl.

Edwin Film/ii

Reklama