Oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Są takie pożyczki w Bolesławcu?

Oddajesz tyle, ile pożyczyłeś. Są takie pożyczki w Bolesławcu?
fot. Krzysztof Gwizdała Banki i firmy pozabankowe zarabiają głównie na udzielaniu pożyczek. Czy możesz skorzystać z takiej oferty, która będzie dla ciebie wyjątkowo korzystna, bo nie będzie przewidywała odsetek czy dodatkowych kosztów?
istotne.pl pieniądze

W ostatnich latach w branży finansowej zrobiło się dość ciasno. Obok banków, prężnie zaczęły działać firmy zajmujące się udzielaniem pożyczek. Duża konkurencja jest jednak korzystna z punktu widzenia konsumentów – osób zainteresowanych otrzymaniem dostępu do dodatkowej gotówki. Wszystko dlatego, że poszczególne podmioty starają się wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów, tworząc coraz atrakcyjniejsze finansowo produkty.

Choć trudno w to uwierzyć, nie brakuje firm, które wymagają od swoich klientów zwrotu dokładniej takiej kwoty, jaka została im przyznana tytułem pożyczki. Aktualny ranking chwilówek według bezpiecznechwilowki.pl uwzględnia takie propozycje. Gdzie jednak tkwi haczyk? Okazuje się, że taka oferta jest skierowana zawsze do klientów korzystających z pożyczki po raz pierwszy.

Preferencyjne warunki, ale nie u wszystkich

Mimo że na rynku działa wiele firm udzielających szybkich pożyczek, to jednak nie każda z nich oferuje darmowe pożyczki klientom korzystającym z ich usług po raz pierwszy. Przykładem jest firma Kredito24. Wnioskując w niej o pożyczkę w wysokości 500 zł, musisz się liczyć z tym, że zostanie do niej doliczona kwota 136 zł tytułem opłaty (RRSO 1783,00%).

Gdzie udać się po darmową pożyczkę? Na przykład do Vivus.pl. Firma oferuję pierwszą pożyczkę w wysokości od 100 do 1 600 zł na okres od 1 do 30 dni. Dodatkowo możesz skorzystać z możliwości przedłużenia terminu spłaty, ale to będzie już dodatkowo płatne (wysokość opłaty zależy od tego, o ile dni spłata pożyczki ma zostać przesunięta).

Wybierz mądrze!

Gdzie jeszcze szukać darmowych pożyczek? Ich zestawienie znajdziesz m.in. na tej stronie internetowej: http://bezpiecznechwilowki.pl/darmowe-chwilowki/. Pamiętaj, że skorzystanie z pierwszej oferty, jaką znajdziesz w internecie nie jest dobrym pomysłem – nie możesz wykluczyć, że natrafisz na bardziej atrakcyjne warunki. Porównanie propozycji dostępnych na stronach firm pożyczkowych jest koniecznością, o ile oczywiście zależy ci na najtańszej pożyczce.

Poświęcając czas na wnikliwe zapoznanie się z warunkami przyznawania pożyczek w poszczególnych firmach pożyczkowych, masz szansę podpisać umowę o produkt, który będzie tani i tym samym nie spowoduje nadmiernego obciążenia twojego domowego budżetu. To świadome i odpowiedzialne pożyczanie pieniędzy. Jeżeli nie chcesz mieć problemów finansowych, zdecyduj się właśnie taki sposób działania.

Tekst zlecony