BKS - Włókniarz Mirsk 1:2

istotne.pl 0 mecz, włókniarz mirsk, bks bolesławiec, łukasz graczyk

W meczu 10 kolejki rozgrywek IV ligi dolnośląskiej BKS Bobrzanie przegrał z Włókniarzem Mirsk 1:2 (0:0). W spotkaniu słabego ze słabszym tym drugim okazał się niestety BKS. O pierwszej połowie można napisać tyle, że się odbyła. W tej części gry kibice obejrzeli dwa strzały; celny gości i niecelny BKS-u.

BKS - Włókniarz Mirsk 1:2BKS - Włókniarz Mirsk 1:2fot. MZ

W 53 minucie na prowadzenie wyszli bolesławianie. Piłkę w bramce umieścił Łukasz Graczyk. W 60 minucie Włókniarz wyrównał, za sprawą gola Pawła Juźwika. Dwie minuty później goście poszli za ciosem i wyszli na prowadzenie. Na listę strzelców wpisał się Konrad Przybyło. Taki wynik utrzymał się do końca spotkania.

BKS: Kargul - Furmanek, Zapiór, Dzięgleski, Janicki, Sroka, Kliwak, Brożyna, Wojciechowski, Piekarz (69' Ohagwu), Graczyk.