W Clubie Vega casting na Miss i Mistera Święta Ceramiki

W Clubie Vega casting na Miss i Mistera Święta Ceramiki
fot. BOK-MCC Podczas piątkowej dyskoteki, 24 czerwca osoby pełnoletnie będą mogły wziąć udział w castingu. Dla wszystkich uczestników castingu Club Vega funduje całoroczne wejściówki na dyskotekę.
istotne.pl święto ceramiki, wybory, club vega, bok - mcc

W tym roku główne nagrody dla Miss i Mistera to dwa czeki na 1000 zł i dwa kursy na prawo jazdy, każdy o wartości 1300 zł! Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 18 lat, w piątek do dyskoteki. Każda osoba, która weźmie udział w castingu, otrzyma darmowe wejścia przez cały rok do Clubu Vega Bolesławiec.

Jeśli chcesz wiąć udział w castingu na Miss i Mistera, a nie możesz przyjść na dyskotekę, wypełnij formularz castingowy, a skontaktujemy się z Tobą.

Podczas tegorocznej edycji imprezy po raz trzeci wybierzemy Miss Święta Ceramiki, a po raz drugi Mistera. Każda z edycji wyborów cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyciągnęła wielu sponsorów. W tym roku nagrodami, oprócz czeków pieniężnych i kursów na prawo jazdy, są: ubiór do tańca sportowego, bony na zabiegi kosmetyczne w Termach, wstęp na Orkę.

Przeczytaj regulamin konkursu wyborów na Miss i Mistera Święta Ceramiki 2016.

Sponsorzy: Marpol, No Bosso, Biżuteria WIKO, salon sukien ślubnych Lejdis, Nauka Jazdy ZENEK Kamil Mierzwiak, Nauka Jazdy Pabisz, Galeria Urody Ewelina Ziola, Salon Fryzur Matrix, pralnia chemiczna Klaudia Wróbel, Termy Bolesławiec, Orka Bolesławiec.

Organizator: Boleslawiecki Ośrodek Kultury Międzynarodowe Centrum Ceramiki.