ZSOiZ i „Elektronik” uhonorowane przez Powiat

ZSOiZ i „Elektronik” uhonorowane przez Powiat
fot. GA W czasie sesji Rady Powiatu, która miała miejsce 23 czerwca, władze powiatu wyróżniły m.in. dwoje dyrektorów bolesławieckich szkół.
istotne.pl zse bolesławiec, zsoiz bolesławiec

Alicja Krzyszczak, naczelniczka Wydziału Edukacji i Promocji Powiatu w Starostwie Powiatowym w Bolesławcu: – Dwie nasze szkoły zawodowe szczególnie zasłużyły na wyróżnienie i gratulacje od Zarządu Powiatu.

Obie placówki otrzymały certyfikaty Centrum Edukacji Obywatelskiej za ponadstandardową działalność na rzecz uczniów. Listy gratulacyjne dyrektorce Zespołu Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych Laurze Słockiej-Przydróżnej i szefowi Zespołu Szkół Elektronicznych Andrzejowi Leśniewskiemu wręczyli wicestarosta Marian Haniszewski i wiceprzewodniczący Rady Powiatu Michał Bojanowski.

L. Słocka-Przydróżna otrzymała też statuetkę. – To jest jedyna szkoła z naszego województwa, która została uhonorowana tytułem „Szkoły zawodowej najwyższej jakości” – podkreśliła A. Krzyszczak. (Pisaliśmy o tym wyróżnieniu w materiale ZSOiZ z tytułem „Szkoły zawodowej najwyższej jakości”).

Nie zapomniano też o mieszkańcach ulic Kościelnej, Zacisze i Chopina, dzięki którym w jednym z bolesławieckich podwórek mógł odbyć się kapitalny spektakl „Skarb wdowy Schadenfreude” w wykonaniu aktorów Teatru im. Heleny Modrzewskiej z Legnicy.