BTS Elektros: dziesiąte zwycięstwo z rzędu!

Seniorzy BTS Elektros Bolesławiec
istotne.pl 0 bts bolesławiec

W pierwszym secie podopieczni Marcina Sobczyszyna pokonali górzan 25:13, w drugim – do 15. W trzeciej odsłonie w szeregi ekipy gości wkradło się rozluźnienie. Co więcej, trener bolesławian dał szansę zmiennikom. I, niestety, gospodarze wygrali tę partię do 21. Na szczęście w czwartym secie „Elektryczni” ponownie zdeklasowali rywali, zwyciężając w tej odsłonie do 12, a w całym meczu – 3:1.

Po tym spotkaniu BTS Elektros czekają dwa kolejne mecze na wyjeździe. Pierwszy – 16 stycznia o 11:30 – z Gwardią Wrocław. W drugim zaś spotkaniu, które będzie mieć miejsce 23 stycznia, bolesławianie zmierzą się z teamem z Bierutowa (obecnie wiceliderem tabeli).

Przed własną publicznością nasi siatkarze zaprezentują się w sobotę 30 stycznia. Tego dnia „Elektryczni” podejmą zespół z Milicza. Mecz – wyjątkowo! – odbędzie się w hali Miejskiego Zespołu Szkół nr 2 przy ulicy Jana Pawła II w Bolesławcu. Początek o 15:00, wstęp wolny. – To, czy seniorski zespół BTS Elektros będzie rozgrywał kolejne spotkania w miejskiej hali, zależy od Miasta Bolesławiec, które jest w trakcie rozpatrywania ofert na realizację zadania publicznego – mówi Jacek Łuczkowski, prezes Bolesławieckiego Towarzystwa Siatkarskiego.