Agnieszka w Istotnych Metamorfozach z Galerią BC Center

Agnieszka w Istotnych Metamorfozach z Galerią BC Center
fot. Krzysztof Gwizdała Prezentujemy wraz Galerią Bolesławiec City Center nowe, niebanalne i pełne przydatnych rad oraz inspiracji Istotne Metamorfozy. Oglądajcie drugi odcinek.

Nasza bohaterka na co dzień ubierała się prosto i wygodnie, ale pastelowo i banalnie. Chciała poznać pasujące do niej stroje i kolory, wyróżnić się i przeżyć przygodę z odkrywaniem siebie na nowo.

Agnieszka Mertuszka ma 26 lat i mieszka w Ławszowej. W Istotnych Metamorfozach wzięła udział, bo bardzo chciała dowiedzieć się w jakich strojach będzie najlepiej wyglądała. Najbardziej czekała na porady Dominiki, ale w czasie nagrywania programu zaskoczyło ją coś innego, co odkryła podczas przygotowanej dla niej metamorfozy.

Dominika Menegoni, która w imieniu Galerii BC Center wybierała stroje, oceniła, że Agnieszka ma figurę o typie jabłko: średniej wielkości biust, brak podkreślonej talii ze względu na wystający brzuch i masywne uda. Dobra rada dla osób z taką figura to: unikanie jak ognia workowatych strojów nie podkreślających sylwetki.

W salonie fryzjerskim Aneta Jakieła zaproponowała Agnieszce nową fryzurę w typie „długi bob” oraz odżywianie, jako idealny zabieg dla jej włosów. Do kształtu buzi schodzącej w trójkąt fryzjerka pozostawiała grzywkę, bo dodaje ona buzi uroku, ale skróciła włosy Agnieszki, by fryzura podkreślała jej osobowość, podkreślała owal twarzy, łagodziła rysy, upiększała i odmładzała. Fryzura w typie „długi bob” jest obecnie modna. Nosiły ją m.in. Kim Kardashian i Joanna Krupa. Dodatkowym atutem tego cięcia jest łatwość w utrzymaniu fryzury w dobrym stanie przez długi czas.

Karolina Hertman określiła cerę Agnieszki jako skłonną do przetłuszczania (okolice nosa, brody, czoła). Skupiła się na nawilżeniu twarzy, co dobrze przygotowuje cerę do makijażu i powoduje, że kolorowe kosmetyki utrzymują się na twarzy przez cały dzień. Twarz Agnieszki trzeba było zmatowić i nawilżyć. Karolina wycieniowała twarz Agi, podkreśliła kości policzkowe i zwężyła cieniami nos oraz pokazała, jak szybko to wszystko można zrobić w domu samemu.

Agnieszka Mertuszka przed i po metamorfozieAgnieszka Mertuszka przed i po metamorfoziefot. Krzysztof Gwizdała

Agnieszkę ubierała w kreacje z Galerii BCC Dominika Menegoni. Polecamy jej świetnego Instagrama ilovemylife.

Czesała Agnieszkę Aneta Jakieła z AJ Studio Fryzjerskie, które znajduje się przy ul. Piaskowej 1/2 w Bolesławcu. Jeśli pragniesz nawiązać kontakt przez telefon, zadzwoń pod numer 695 625 736. Polub stronę AJ Studio Fryzjerskie na Facebooku.

Malowała Agnieszkę Karolina Hertman z nowoczesnego studia kosmetyki Wyspa. Z pomocy Karoliny Hertman skorzystasz od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00 przy ul. Starzyńskiego w Bolesławiec. Jeśli pragniesz nawiązać kontakt przez telefon, zadzwoń pod numer 606 818 429.