Na planie Istotnych Metamorfoz z Galerią City Center

Na planie Istotnych Metamorfoz z Galerią City Center
fot. facebook.com/galeriabcc Pod koniec lutego zobaczcie jak zmieniliśmy Agnieszkę wraz z Galerią Bolesławiec City Center, salonem AJ Anety Jakieły i z Karoliną Hertman z salonu Wyspa w nowym programie "Istotne metamorfozy"

Rozpoczęliśmy wraz Galerią Bolesławiec City Center nowe, niebanalne i pełne przydatnych rad oraz inspiracji Istotne Metamorfozy. Pierwszy odcinek z Agnieszką Mertuszką z Ławszowej pod koniec lutego. Polubcie profil istotne.pl na Facebooku, a na bieżąco będziecie oglądali odcinki Istotnych Metamorfoz.

Agnieszkę ubierała w kreacje z Galerii BCC Dominika Menegoni. Polecamy jej świetnego Instagrama ilovemylife.

Czesała Agnieszkę Aneta Jakieła z AJ Studio Fryzjerskie, które znajduje się przy ul. Piaskowej 1/2 w Bolesławcu. Jeśli pragniesz nawiązać kontakt przez telefon, zadzwoń pod numer 695 625 736. Polub stronę AJ Studio Fryzjerskie na Facebooku.

Malowała Agnieszkę Karolina Hertman z nowoczesnego studia kosmetyki Wyspa. Z pomocy Karoliny Hertman skorzystasz od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00 przy ul. Starzyńskiego w Bolesławiec. Jeśli pragniesz nawiązać kontakt przez telefon, zadzwoń pod numer 606-818-429.