Dwa tygodnie zimowego wypoczynku dobiegły końca

Dwa tygodnie zimowego wypoczynku dobiegły końca
fot. UM Bolesławiec Sportowo-rekreacyjna oferta Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Bolesławcu spotkała się z dużym zainteresowaniem dzieci i młodzieży w czasie trwania ferii.
istotne.pl ferie, mosir bolesławiec

Dużą popularnością cieszyły się zajęcia w Termach. Na uczestników zajęć w sali fitness czekało mnóstwo rozmaitych ćwiczeń. Dzięki odpowiedniej muzyce i entuzjazmowi instruktora osiągano doskonałą dynamikę ruchu i poprawę kondycji.

W pływalni na pragnących zadbać o swoją kondycję w środowisku wodnym czekały baseny solankowe, hydromasaże, armatki wodne, tryskacze, jacuzzi solankowe oraz gry i zabawy w grupie rówieśników lub w towarzystwie opiekunów.

Dla amatorów lodowej rekreacji MOSiR przygotował atrakcje na lodowisku. Zajęcia poprawiające technikę jazdy, gry hokejowe oraz pokonywanie toru z przeszkodami to doskonała okazja do nabycia nowych umiejętności i doskonalenia już posiadanych, z której chętnie korzystali bolesławieccy uczniowie szkół podstawowych i gimnazjalnych. W ramach finału rozegrany został mecz hokejowy. Wszyscy uczestnicy otrzymali upominki. Patronat nad imprezą objął prezydent Miasta Bolesławiec.

UM Bolesławiec/ii