BTS Elektros vs UKS Iflo Kosmet-Hurt Biała Podlaska 3:1

Seniorzy BTS Elektros
fot. BTS Elektros W drugim spotkaniu turnieju finałowego, który ma miejsce w Kozienicach (województwo mazowieckie), podopieczni Marcina Sobczyszyna zmierzyli się z ekipą z Białej Podlaskiej.
istotne.pl 0 bts bolesławiec

Trwa finałowa batalia o awans do II ligi. Nasi siatkarze są coraz bliżsi osiągnięcia tego celu! Sobotnim przeciwnikiem „Elektrycznych” jest ekipa UKS Iflo Kosmet-Hurt Biała Podlaska. Bolesławianie ponownie zaczęli z wysokiego C, miażdżąc rywali w pierwszym secie do 14.

W końcówce drugiej partii w szeregi „Elektrycznych” wkradło się rozluźnienie i ta odsłona padła łupem bialszczan (do 23). Ale w trzecim secie bolesławianie odpłacili rywalom pięknym za nadobne, wygrywając również do 23. W czwartym secie, po emocjonującej końcówce, BTS Elektros pokonał rywali 32:30 i wygrał całe spotkanie 3:1. Gratulacje.

Warto dodać, że w sobotnim spotkaniu ekipa KKS Kozienice pokonała team z Milicza, ale tym drugim udało się urwać jeden set faworytowi turnieju.

Zarząd Bolesławieckiego Towarzystwa Siatkarskiego dziękuje i zespołowi „Elektrycznych”, i kibicom. Jeszcze jakiś czas temu nikt nawet nie marzył, że nasi seniorzy zajdą tak daleko. Tymczasem teraz grają w turnieju finałowym, promując nasze miasto (kilka tysięcy fanów siatkówki dzięki BTS Elektros dowiedziało się, gdzie leży Bolesławiec).

W niedzielę naszych siatkarzy czeka potyczka z gospodarzem turnieju – teamem KKS Kozienice. I jakikolwiek będzie wynik niedzielnego spotkania, „Elektryczni” i tak są dla nas mistrzami!