1000 zł dla Miss i Mistera Święta Ceramiki 2016

1000 zł dla Miss i Mistera Święta Ceramiki 2016
fot. BOK-MCC Chcesz nabrać pewności siebie, poznać nowych ludzi, zaprezentować się przed publicznością – zgłoś się na casting do BOK-MCC. Nagroda główna, to czek na 1000 zł oraz kurs prawa jazdy o wartości 1 300 zł.
istotne.pl święto ceramiki, wybory, bok - mcc

Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy ukończyli 16 lat w piątek, 3 czerwca o godz. 18.00 do sali konferencyjnej BOK-MCC.

Regulamin i karta zgłoszeń natronie BOK-MCC. Pobierz kartę złoszeniową.

Uwaga! W przypadku niepełnoletności na pierwszym spotkaniu konieczna jest obecność osoby dorosłej sprawującej opiekę prawną nad uczestnikiem zgłaszającym się do udziału w konkursie. Więcej informacji pod numerem telefonu 75 645 32 94.

Podczas tegorocznej edycji imprezy po raz trzeci wybierzemy Miss Święta Ceramiki, a po raz drugi Mistera. Każda z edycji wyborów cieszyła się dużym zainteresowaniem i przyciągnęła wielu sponsorów. W ubiegłym roku Miss została Iga Gręda a Misterem Damian Pikuła.

Zapraszamy firmy, które chciałyby zaistnieć na Bolesławieckim Święcie Ceramiki 2016 i wesprzeć Wybory Miss i Mistera finansowo lub rzeczowo. Osoby zainteresowane zapraszamy do kontaktu, Maciej Kołodziejski, tel. 512 249 459.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC