Karatecy TOP z 9 medalami Mikołajkowego Turnieju w Chobieni

Karatecy TOP Bolesławiec
istotne.pl 0 top bolesławiec, karate

Uczestnicy rywalizowali w konkurencjach kihon, fantom, kata, kumie oraz tor przeszkód dla najmłodszych. W zawodach wzięło udział 172 karateków z 11 klubów, w tym 8-osobowa drużyna TOP Bolesławiec: Karolina Sacher, Julia Krawczyk, Jakub Skóra, Kacper Lis, Marcin Żebrowski, Wiktor Małkowski, Michał Bieliński oraz Sławomir Męczyński. Trenerem naszych karateków jest Robert Bieliński.

W klasyfikacji generalnej ekipa TOP zajęła 7 pozycję, zdobywając 3 złote medale, 4 srebrne i 2 brązowe.

Karatecy TOP z 9 medalami Mikołajkowego Turnieju KarateKaratecy TOP z 9 medalami Mikołajkowego Turnieju Karatefot. Robert Bieliński

Autorzy sukcesu:

• Julia Krawczyk wywalczyła 3 medale: złoto w kihon, srebro w fantom i srebro w kata
  • Karolina Sacher również wywalczyła 3 medale: złoto w fantom, srebro w kihon i brąz w kata
  • Kacper Lis – dwa medale: srebro w kata i brąz w kumie
  • Jakub Skóra – złoty medal w konkurencji fantom.