Mikołajki w Galerii Bolesławiec City Center

Mikołajki w Galerii Bolesławiec City Center
fot. Galeria BCC W niedzielę, 6 grudnia, zapraszamy do Galerii Bolesławiec City Center, gdzie dla najmłodszych przygotowujemy wyjątkowe mikołajki. Startujemy o 11:00!
istotne.pl mikołajki, galeria bcc

Podczas, gdy najmłodsi będą bawić się w najlepsze, rodzice i dziadkowie mogą oddać się świątecznym zakupom. Z całą pewnością każdy znajdzie dla siebie interesującą ofertę. Pamiętajcie, ze BCC to wyjątkowe połączenie oferty sklepów modowych oraz oferty spożywczej. Warto również odwiedzić butik z biżuterią czy też aptekę. Zatem szykujmy się do świąt, nie zapominając o dobrych humorach i uśmiechu.

Dzieci odbędą ekscytującą podróż po najbardziej magicznych zakątkach świątecznych. Spotkają Świętego Mikołaja w towarzystwie Śnieżynki, Renifera Uciekiniera oraz Elfika Niesfornika, który miał pilnować sań, a nie wywiązuje się z obowiązku.

Na mikołajkowych saniach, pełnych worków z prezentami, dzieci utną sobie pogawędkę z samym Mikołajem, a dzięki Śnieżynce ozdobią swoje buźki.Galerię BCC odwiedzą również dzieci z domu dziecka, aby odebrać ufundowane przez Galerię BCC paczki świąteczne.

Program Mikołajek w Galerii BCC
Przygotowanie świątecznego stołu – rozmowy o rodzinnych tradycjach
Wigilijna podróż kulinarna – pogadanki na temat potraw wigilijnych
Wielcy Pomocnicy Świętego Mikołaja
Śpiewanie kolęd i pastorałek
Modelowanie baloników
Malowanie buziek
Warsztaty tworzenia maskotek bałwanków
Świąteczny pociąg prowadzony przez Elfika Niesfornika
Nauka mikołajkowego tańca
Zimowo-balonowe szaleństwo
Mikołajkowy quiz Śnieżynki (zagadki rymowanki)
Wyścigi zaprzęgów reniferów
Świąteczny Music Box