Informacja dla tych, którzy chcieliby pracować w Rhenus Logistics Bolesławiec

Informacja dla tych, którzy chcieliby pracować w Rhenus Logistics Bolesławiec
fot. GA W związku z pytaniami dotyczącymi możliwości zatrudnienia w nowo powstającej firmie w Bolesławcu Rhenus Logistics informuje, że wszystkie zapytania dotyczące zatrudnienia powinny być kierowane na adres e-mail: kadry@rhenus.com.pl.
istotne.pl praca, rhenus logistics

Warto przypomnieć, że 27 listopada 2015 r. w Sali Rajców w Bolesławcu prezydent miasta Piotr Roman podpisał akt notarialny z Marcinem Bartoszem i Sławomirem Kossakowskim, reprezentującymi Rhenus Logistics Bolesławiec sp. z o.o. Przedmiotem umowy jest sprzedaż ponad 25 ha gruntów niezabudowanych spółce Rhenus Logistics Bolesławiec, która uzyskała zezwolenie na prowadzenie działalności gospodarczej na terenie Podstrefy Bolesławiec WSSE „Invest-Park”.

Spółka Rhenus Logistics Bolesławiec wybuduje na terenie Bolesławca nowe centrum logistyczne, w którym będzie prowadziła usługi związane z magazynowaniem, przeładunkami i zapewnieniem pełnego łańcucha logistycznego dla firm zewnętrznych. Inwestor zadeklarował poniesienie wydatków inwestycyjnych o wartości przewyższającej 81 655 000 zł oraz zatrudnienie co najmniej 200 nowych pracowników. Terminem granicznym zrealizowania inwestycji jest koniec 2019 roku.

Rhenus Logistics S.A. jest częścią międzynarodowego koncernu, ma ponad 460 oddziałów na całym świecie, zatrudnia ponad 25 tysięcy pracowników. Od 1995 roku znajduje się na rynku polskim. Posiada Regionalne Centra Dystrybucyjne w stolicach głównych regionów handlowych w Polsce: Poznań (region Wielkopolski i Polska północno-zachodnia), Wrocław (Dolny Śląsk), Dąbrowa Górnicza (Górny Śląsk i Polska południowo-wschodnia), Błonie (Polska centralna i wschodnia), Łódź (Polska centralna), Goleniów (Polska północna), Kraków (Polska południowa).

UM Bolesławiec/ii