W Bolesławcu wystąpi zespół jazzowy

Fragment plakatu jmTrio
fot. jmTrio JmTrio to najnowszy projekt cenionego pianisty, Joachima Mencla. Grupa promuje swój niedawno wydany album, zatytułowany "Interludium".
istotne.pl 0 koncert, bok - mcc

Reklama

JmTrio wykonuje przede wszystkim kompozycje Mencla, który jest pianistą i liderem. Krytycy bardzo przychylnie wypowiadają się o twórczości jmTrio, podkreślając, że proponowana przez nie muzyka wybiega daleko poza stereotypy jazzowe. Mencel porusza się w różnych obszarach muzyki, także etnicznej i współczesnej.

Lider jmTrio współpracował z wybitnymi osobowościami jazzu, między innymi z angielskim skrzypkiem Nigelem Kennedym, Zbigniewem Namysłowskim, Jarosławem Śmietaną czy Marcinem Pospieszalskim.

Dwie podwójne wejściówki na bolesławiecki koncert jmTrio, który odbędzie się 30 października o godzinie 19:00 w klubie Pegaz, otrzymają osoby, które jako pierwsze udzielą poprawnej odpowiedzi na pytanie:

Ile jest ofert w rubryce SPRZEDAM w dziale OGŁOSZENIA serwisu Boleslawiec.org?

Aby wziąć udział w konkursie, należy wysłać odpowiedź za pomocą formularza kontaktowego serwisu Boleslawiec.org.

Nagrody ufundował Bolesławiecki Ośrodek Kultury. Tych, którym nie powiedzie się w naszym konkursie, a chcieliby wybrać się na koncert jmTrio, informujemy, że bilety w cenie 15 zł można nabyć w BOK.

Reklama