Pobiegnij we francuskim biegu Nogent Baltard

Pobiegnij we francuskim biegu Nogent Baltard
fot. freeimages.com (Ambrozjo) W zawodach, które odbędą się 11 października 2015 r. w Nogent-sur-Marne (Francja), mogą wystartować osoby pełnoletnie (kobiety, mężczyźni), zarówno amatorzy, jak i zawodnicy z licencjami sportowymi.
istotne.pl piotr roman, bieg, mosir bolesławiec

W związku z otrzymanym od mera miasta partnerskiego Nogent-sur-Marne zaproszeniem do udziału w imprezie sportowej Nogent Baltard – biegu na 10 km prezydent Miasta Bolesławiec gorąco zaprasza mieszkańców Bolesławca, zainteresowanych wzięciem udziału w tej imprezie, do zgłaszania swoich kandydatur w celu wyłonienia 4-osobowej reprezentacji Bolesławca.

W zawodach, które odbędą się 11 października 2015 r. w Nogent-sur-Marne (Francja), mogą wystartować osoby pełnoletnie (kobiety, mężczyźni), zarówno amatorzy, jak i zawodnicy z licencjami sportowymi.

Termin składania zgłoszeń: do 9 września, do godz. 15:00, w siedzibie MOSiR Bolesławiec przy ul. Spółdzielczej 2 (stadion miejski). Kartę zgłoszenia można pobrać w MOSiR Bolesławiec lub ze strony: mosir.boleslawiec.pl.

Planowany termin biegu eliminacyjnego: 9 września o godz. 17:00. Miejsce: stadion miejski w Bolesławcu przy ul. Spółdzielczej 2.

MOSiR Bolesławiec/ii