BKS: sparing z Jadwisiniem na 7:4

istotne.pl 0 sparing, bks bolesławiec

W piątek (12 sierpnia) w meczu kontrolnym bolesławianie podejmowali na stadionie przy ulicy Spółdzielczej zespół legnickiej A-klasy – Skora Jadwisin. Mecz rozpoczął się po myśli gospodarzy. Już do przerwy BKS prowadził 4:0. Przewaga gospodarzy nie podlegała dyskusji.

BKS: sparing z Jadwisiniem na 7:4BKS: sparing z Jadwisiniem na 7:4fot. MZ

Po zmianie stron bolesławianie zaaplikowali gościom jeszcze 3 trafienia. Zanosiło się na pogrom przyjezdnych, ale od 60 minuty spotkania goście coraz częściej dochodzili do głosu i zaczęli zyskiwać przewagę. Drużyna z Jadwisina skutecznie wykorzystywała błędy naszej drużyny i zdołała strzelić 4 bramki. Sparing zakończył się wynikiem 7:4 dla BKS.

We wtorek (16 sierpnia) BKS rozegra kolejny mecz sparingowy. Tym razem przeciwnikiem piłkarzy Tomasza Fulczyńskiego będzie KS Łąka. Mecz zostanie rozegrany na stadionie przy ulicy Spółdzielczej w Bolesławcu - początek, godzina 18:00.