Mężczyzna publicznie obnaża się w okolicy Bobru

Mężczyzna obnaża się w okolicach Bobru
fot. Czytelniczka O incydentach informują czytelnicy portalu Istotne.pl. Najpierw pisali o tym na forum, teraz dostaliśmy zdjęcie. Policja prosi o fotografie i zgłoszenia.
istotne.pl 0 mężczyzna, bóbr, golas znad bobru

Reklama

Wpis o mężczyźnie obnażającym się w okolicy rzeki Bóbr pojawił się w zeszłym tygodniu na naszym forum dyskusyjnym w wątku Nagi facet koło Bobru dogadzał sobie na oczach innych. Już wówczs skontaktowaliśmy się z policją. Do piątku policja nie otrzymała informacji o takim incydencie. Było natomiast zgłoszenie o mężczyźnie obnażającym się w okolicy cmenarza komunalnego. Policjanci udali się na wskazane miejsce, ale mężczyzny tam już nie było.

W niedzielę o nagłośnienie sprawy ekshibicjonisty poprosiła nas Czytelniczka. W korespondencji napisała:

Witam, piszę żeby ktoś w końcu zrobił porządek z tym Idiotą, żeby któregoś dnia nie stała się komuś krzywda. Moja siostra była dzisiaj nad Bobrem i napotkała taki widok. Oczywiście zadzwoniła na policję, lecz zanim przyjechała on uciekł, a Panowie Policjanci mieli pretensje, że musieli jeździć przez krzaki!

Dzisiaj policja potwierdza, że otrzymała takie zgłoszenie. Mundurowi proszą, by niezwłocznie powiadamiać o zauważeniu ekshibjonisty i o wykonanie mu, w miarę możliwości, zdjęcia. Może pomóc to w ustaleniu osoby. Telefon na policję: 997.

Reklama