Skorzystaj z oferty najmu w ZSOiZ

Skorzystaj z oferty najmu w ZSOiZ
fot. Marcin Zabawa Skorzystaj z oferty najmu w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
istotne.pl zsoiz bolesławiec

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra Henryka Sucharskiego zlokalizowany jest w centrum miasta, niedaleko dworców PKP i PKS, bezpośrednio przy miejskim przystanku autobusowym. W pobliżu szkoły istnieje możliwość bezpłatnego zaparkowania samochodów osobowych. Placówka mieści się w budynkach przy ul. Komuny Paryskiej 3, 6 i 7 w Bolesławcu.

Sala gimnastyczna

  • sala sportowa o wymiarach 26,7 m x 14,7 m
  • salka do gimnastyki o wymiarach 8,7 m x 7,6m

Pracownie komputerowe i multimedialne

Szkoła posiada 3 pracownie komputerowe. W pracowniach zapewniony jest dostęp do Internetu. Pracownie komputerowe są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt techno-dydaktyczny (m.in. projektor multimedialny), są urządzone w nowoczesny sposób pozwalający na prowadzenie zajęć dla 15 osób przy indywidualnych stanowiskach komputerowych oraz zorganizowanie przy dużym konferencyjnym stole spotkania teoretycznego lub wykładu. Wszystkie pracownie posiadają nowe meble.

Sale lekcyjne

Sale lekcyjne są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt techno-dydaktyczny tj.: odtwarzacze DVD, CD, laptopy, telewizory, rzutniki multimedialne, rzutniki pisma, tablicę interaktywną. W salach znajdują się ekrany. Wszystkie pomieszczenia szkoły są wyremontowane i posiadają nowe ławki i krzesła. Sale lekcyjne mogą swobodnie pomieścić do 30 osób.

Pracownie gastronomiczne

Pracownie gastronomiczne są przestronne i wyposażone w nowoczesny sprzęt techno-dydaktyczny i specjalistyczny przeznaczony do produkcji gastronomicznej. Wszystkie pomieszczenia są wyremontowane i posiadają nowe wyposażenie.

Sala bankietowa

Na terenie szkoły zapewnione jest miejsce na potrzeby realizacji przerw kawowych dla uczestników szkoleń. ZSOiZ posiada przestronną, wyremontowaną salę konsumpcyjno-bankietową.

Catering

W ramach działalności prowadzimy:

  • stołówkę (cena obiadu 9,00 zł)
  • usługi cateringowe
  • produkcję ciast i wyrobów garmażeryjnych na zamówienie

Z naszych usług korzystają uczniowie i pracownicy szkoły, zakłady pracy oraz mieszkańcy miasta i okolic. Ceny usług są konkurencyjne, a wyroby smaczne i zdrowe.

Licząc na zainteresowanie ofertą, zapraszamydo obejrzenia obiektu. W razie pytań prosimy o telefon 75 732 40 09.

Zespół Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. mjra H. Sucharskiego w Bolesławcu
ul. Komuny Paryskiej 6
59-700 Bolesławiec