Kandydat na Mistera w Istotnych Metamorfozach Galerii BCC

Kandydat na Mistera w Istotnych Metamorfozach Galerii BCC
fot. Krzysztof Gwizdała Prezentujemy wraz z Galerią Bolesławiec City Center nowe, niebanalne i pełne przydatnych rad Istotne Metamorfozy. Oglądajcie, jak odmieniliśmy dwudziestoletniego Pawła.

Nasz bohater mieszka w Bolesławcu i zeszłego lata startował w wyborach na Mistera Bolesławieckiego Święta Ceramiki.

Paweł jest zodiakalnym Rakiem i przyznał się nam, że jest romantyczny, oddany swojej partnerce, ale nie kaprysi, co podobno jest w charakterze Raków. Jest też przyjacielski, potrafi bezinteresownie pomóc drugiemu człowiekowi i jest optymistą w życiu. Uwielbia muzykę, a jeszcze bardziej tańczyć w jej rytm. Czasem gra w gry komputerowe.

Na co dzień ubiera się w zależności od sytuacji, na sportowo lub elegancko. Lubi uczestniczyć w wydarzeniach związanych z modą oraz modelingiem, czyli pozować do zdjęć i brać udział w pokazach mody. Metamorfozy potraktował jako świetną przygodę.

Do figury Pawła (wysoki, szczupły o równych proporcjach ramion i bioder) Dominika dobrała dwa stroje. Jeden do pracy, drugi elegancki na specjalne okazje. Mężczyźni z natury wysocy i szczupli powinni zadbać o to, by nie wyglądać za chudo i postawić na stroje, która dodadzą im powagi. Warto nosić rozpiętą pod szyję koszulę, która poszerza optycznie ramiona, pomoże w tym też pikowana kurtka oraz kilka warstw ubrań (koszula i sweter).

Paweł Wilk przed i po metamorfoziePaweł Wilk przed i po metamorfoziefot. Krzysztof Gwizdała

Tak jak kobieta ma w garderobie zawsze jedną czarną sukienkę, tak mężczyzna musi mieć w swojej szafie elegancki garnitur, a najlepiej dwa porządne. Jeden z nich musi być granatowy. Paweł prezentuje w metamorfozach modny w tym sezonie, chabrowy garnitur z wiosennej kolekcji firmy Lavard z salonu Joy Fashion w Galerii Bolesławiec City Center (poziom -1), do tego buty z salonu CCC firmy Lasocki.

Aby jak najlepiej wyglądać w wybranych strojach, Paweł został zaproszony do wypróbowania 30-minutowego treningu EMS w bodyGO przy ul. Wybickiego 1/1, 59-700 w Bolesławcu, tel. +48 667940595 e-mail: [email protected] Trening prowadził Paweł Morański.

Metoda EMS to odpowiedź na oczekiwania klientów pragnących w szybki, efektywny i bezpieczny sposób zadbać o swoje zdrowie i sylwetkę. Krótsze czasy treningu to maksymalizacja wysiłków. Udział tkanki tłuszczowej i masa ciała zostają zmniejszone, mięśnie rozbudowują się, zapewniając ochronę stawów, wzrasta siła i wytrzymałość, dzięki czemu poprawia się także ogólne samopoczucie.

Po treningu specjalną dietę dla Pawła opracowała Sandra Fiałek, konsultantka z Centrum Dietetycznego Naturhouse przy ul. Zgorzeleckiej 38 w Bolesławcu, tel. 607 543 836. Metoda Naturhouse łączy w sobie trzy elementy: dietę, opiekę konsultanta i naturalną suplementację. Połączenie tych trzech elementów sprawia, że metoda jest kompleksowa i efektywna. Kuracja odchudzająca powinna zostać dobrana do indywidualnych predyspozycji organizmu – wieku, stanu zdrowia, stylu życia czy wykonywanego zawodu.

Pawłowi Istotne Metamorfozy bardzo się podobały, Wy też możecie je ocenić.

Obejrzyjcie również metamorfozy Małgosi i Agnieszki

Pawła ubierała w kreacje z Galerii BCC (sklep Joy Fashion i salon obuwniczy CCC) Dominika Menegoni. Polecamy jej świetnego Instagrama ilovemylife_87.

Doradzała Pawłowi Aneta Jakieła z AJ Studio Fryzjerskie, które znajduje się przy ul. Piaskowej 1/2 w Bolesławcu. Jeśli pragniesz nawiązać kontakt przez telefon, zadzwoń pod numer 695 625 736. Polub stronę AJ Studio Fryzjerskie na Facebooku.

Malowała Pawła Karolina Hertman z nowoczesnego studia kosmetyki Wyspa. Z pomocy Karoliny Hertman skorzystasz od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00-18:00 przy ul. Starzyńskiego w Bolesławiec. Jeśli pragniesz nawiązać kontakt przez telefon, zadzwoń pod numer 606 818 429.