Do kina na Walentynki na Zjawę i Planetę singli

Do kina na Walentynki na Zjawę i Planetę singli
fot. BOK-MCC BOK-MCC zaprasza zakochanych, singli, pary z krótkim i długim stażem oraz wszystkich kinomaniaków na spędzenie walentynek w kinie.
istotne.pl walentynki, kino forum, bok - mcc

Podczas najbliższego weekendu w naszym repertuarze polska komedia romantyczna „Planeta singli”, nominowany w dwunastu kategoriach do tegorocznych Oscarów dramat przygodowy „Zjawa” oraz nie tylko dla najmłodszych, komediowa heca w wielkim mieście czyli „Misiek w Nowym Jorku”.

Ponadto w sobotę na seansie w ramach cyklu Poranek na bis, polska animacja po rekonstrukcji cyfrowej, którą warto przypomnieć sobie i pokazać naszym dzieciom „Proszę słonia” – bilet tylko 9 zł.

  • „Planeta singli”, to idealny film na Walentynki! Jest to komedia o randkach w Internecie. W rolach głównych zobaczymy: Macieja Stuhra jako uwielbianego przez miliony telewizyjnego showmana oraz zjawiskowo piękną Agnieszkę Więdłochę w roli ukrywającej swój seksapil nauczycielki muzyki. Tych dwoje zawrze ze sobą nietypową umowę, dzięki której cała Polska dowie się, czy prawdziwa miłość istnieje i gdzie (nie) należy jej szukać.
  • „Zjawa”, to wyróżniony 12 nominacjami do Oscara i 3 Złotymi Globami najnowszy film Alejandro G. Iñárritu. Jest rok 1822. Legendarny podróżnik i odkrywca Hugh Glass (Leonardo DiCaprio) zostaje brutalnie zaatakowany przez niedźwiedzia i pozostawiony przez towarzyszy na pewną śmierć w niedostępnym terenie. Aby przeżyć, musi zmierzyć się z morderczą zimą i zdradą swego najbliższego przyjaciela, który porzuca go z dala od cywilizacji bez nadziei na ratunek. Dzięki niezwykłej sile woli Glass pokonuje przeciwności losu, by odnaleźć siebie i wymierzyć sprawiedliwość wrogom.
  • „Misiek w Nowym Jorku” - komediowa heca w wielkim mieście zabierze dużych i małych widzów w pełną przygód i śmiechu podróż – od śniegów Arktyki do centrum Ameryki. Źle się dzieje na biegunie! Chciwy przedsiębiorca planuje wybudować tam sieć centrów handlowych i osiedli mieszkaniowych. Już teraz na północy pojawiają się tłumy turystów, śmiecąc i zakłócając spokój zwierzakom. Poczciwy niedźwiedź polarny, zwany przez wszystkich Miśkiem, dostaje arcytrudne zadanie. Ma wyruszyć do Nowego Jorku – siedziby biznesmena – i zniechęcić ludzi do zasiedlania Arktyki. W niebezpiecznej misji towarzyszy mu trójka kompletnie nieobliczalnych lemingów. Spotkanie zwierzaków z północy z mieszkańcami wielkiego miasta zaowocuje serią nieporozumień, które rozbawią wszystkich do białości!
  • „Proszę słonia” - Pinio odnalazł Dominika na strychu, karmił go witaminami, dzięki którym słoń urósł i ożył. Choć "mały przyjaciel jest wygodniejszy", z dużym można przeżyć wiele fascynujących przygód. Pinio i Dominik radzą sobie z urzędnikami, jadą na wycieczkę za miasto, pokonują bandytów, zmieniają oblicze miejscowego zoo oraz uciekają właścicielowi cyrku. Wszystko im się udaje, ponieważ doskonale się rozumieją.
BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC