Znany pirat drogowy się doigrał. Frog zatrzymany przez policję

Znany pirat drogowy się doigrał. Frog zatrzymany przez policję
fot. MZ Sąd wydał wobec Mateusza B., czyli bolesławieckiego Froga, zakaz prowadzenia samochodów. W czwartek 7 lipca wyrok się uprawomocnił. Od tego czasu pirat drogowy zdążył kilka razy złamać zakaz. Może mu grozić do 3 lat więzienia.
istotne.pl policja, pirat drogowy

O motocykliście Mateuszu B., bolesławieckim Frogu, pisaliśmy na naszych łamach wielokrotnie, chociażby w materiałach: Czy nie ma mocnych na bolesławieckiego Froga?, Co z bolesławieckim Frogiem? Ma trzy sprawy w sądzie, w tym jedną za narkotyki. Przypomnijmy: głośny wypadek B. miał miejsce w środę 27 sierpnia 2014 r. na drodze między Dobrą (gmina Bolesławiec) a Kliczkowem (gmina Osiecznica). Kierowcy jednośladu urwało nogę (obecnie nosi protezę).

Wydawałoby się, że po takim wypadku nasz Frog nieco oprzytomnieje, spuści z tonu. Nic bardziej mylnego. Na YouTubie co rusz pojawiały się filmiki pokazujące, jak mężczyzna piratuje osobówką. Pod koniec maja informowaliśmy, że piratowi grozić może nawet 3-letni zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów mechanicznych.

Okazało się, że bolesławiecki Frog wreszcie się doigrał. Jakiś czas temu sąd wydał wobec Mateusza B., czyli bolesławieckiego Froga, zakaz prowadzenia pojazdów. W czwartek 7 lipca wyrok się uprawomocnił. Od tego czasu pirat drogowy zdążył kilka razy złamać zakaz (policja ujawniła 6 takich przypadków).

Czynności prowadzone były w trybie przyspieszonym. Mężczyzna został zatrzymany i przesłuchany. Być może w poniedziałek 11 lipca zapadnie wyrok w sprawie B. Tym razem może mu grozić do 3 lat więzienia.