GS nr 2 podwójnym mistrzem powiatu w siatkówce

GS nr 2 podwójnym mistrzem powiatu w siatkówce
fot. PCEiKK Bolesławiec W zawodach triumfowały ekipy dziewcząt i chłopców z Gimnazjum Samorządowego nr 2 w Bolesławcu.
istotne.pl pceikk bolesławiec, g2 bolesławiec

Za nami Mistrzostwa Powiatu Szkół Gimnazjalnych w Siatkówce. W kategorii dziewcząt najlepsza okazała się ekipa z „dwójki”, grająca w składzie: Martyna Kuczyńska, Karolina Szweda, Martyna Olszowy, Natalia Kownacka, Wiktoria Starostecka, Gabriela Stolarska, Karolina Deberna, Klaudia Rupa i Klaudia Zborowska. Opiekunką teamu mistrzyń powiatu jest Jadwiga Stachów. Drugie miejsce zajęły siatkarki z Gromadki, a trzecie – reprezentantki Gimnazjum w Osiecznicy.

Wśród chłopców najlepsi byli zawodnicy z GS nr 2 (Kamil Kucharski, Amadeusz Kwieciński, Michał Stępień, Radosław Kalamarz, Emanuel Miżdal, Gracjan Kozak, Eryk Reliszka, Piotr Posłuszny, Piotr Komada, Bartek Tarnowski, Jakub Kwoczka, Artur Borawski i Marcin Bryłkowski), podopieczni Tomasza Markowskiego. Na drugiej pozycji uplasowali się reprezentanci Gimnazjum w Nowogrodźcu. Trzecią lokatę zajął zespół z Osiecznicy.

Oba mistrzowskie teamy awansowały do rozgrywek strefowych. Organizatorem zawodów było Powiatowe Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr w Bolesławcu.

PCEiKK Bolesławiec/ii