"Pitbull. Nowe porządki" premierowo w kinie Forum

fot. BOK-MCC Od piątku, 22 stycznia na ekranie kina Forum BOK-MCC premierowo polski film sensacyjny „Pitbull. Nowe porządki” oraz animacja nie tylko dla młodych widzów „Fistaszki – wersja kinowa”.
istotne.pl pitbull, kino forum, bok - mcc

W filmie Patryka Vegi "Pitbull. Nowe porządki" Bogusław Linda w roli gangstera złamanego przeszłością, rzuca wyzwanie niepokornemu policjantowi o pseudonimie Majami z mokotowskiej komendy. Gdy Majami zaczyna rozpracowywać grupę gangsterów, jego droga przecina się z bohaterami dawnego Pitbulla - Gebelsem, Igorem i Barszczykiem. Okazuje się, że sekcja zabójstw z Pałacu Mostowskich rozpracowuje Grupę Mokotowską do tematu „Gangu obcinaczy palców”, odpowiedzialnego za serię porwań i zabójstw. Policjanci z obydwu komend zaczynają rozumieć, że mają do czynienia z najsilniejszą organizacją przestępczą w Polsce i jeśli chcą ją rozbić, muszą ze sobą współpracować.

„Fistaszki – wersja kinowa” - bohaterowie legendarnych, cieszących się niesłabnącą popularnością od ponad pół wieku opowieści rysunkowych Charlesa M. Schulza: Charlie Brown, pies Snoopy i ich przyjaciele w nowym wydaniu, w animowanej komedii przygodowej, wyprodukowanej przez studio Blue Sky, w którym powstała słynna ”Epoka lodowcowa”. Gdy w klasie pojawia się nowa dziewczynka, Charlie Brown staje przed największym wyzwaniem w całym swym dotychczasowym życiu, podczas gdy jego wierny towarzysz, pies Snoopy postanawia zrealizować swoje życiowe marzenie…

Drugi tydzień na naszym ekranie polski komediodramat „Excentrycy, czyli po słonecznej stronie ulicy” oraz „Nienawistna ósemka” Quentina Tarantino. Szczegóły i rezerwacja na stronie bolesławieckiego kina Forum.

BOK-MCC stopka do wiadomościBOK-MCC stopka do wiadomościfot. BOK-MCC