TOP Bolesławiec kolejny raz przegrał

Tenisista przy stole do tenisa
fot. istotne.pl Podobnie jak piłkarze BKS, również i tenisiści TOP Bolesławiec przegrali mecz. Mimo woli walki i gorącego dopingu publiczności, zgromadzonej w hali sportowej przy ulicy Komuny Paryskiej, nasi tenisiści zdołali zdobyć tylko jeden punkt.
istotne.pl 0 top bolesławiec, tenis stołowy

Pojedynek z Ostródą trwał dwie i pół godziny. W drużynie TOP najlepiej zaprezentował się Piotr Chudoba, który zdobył dla naszej drużyny jeden punkt, wygrywając set 3:2. W pozostałych pojedynkach TOP uległ w setach zawodnikom z Ostródy: 0:3, 1:3, 2:3 i 2:3 w deblu.

Mimo przegranej 1:4 tenisiści TOP Bolesławiec udowodnili, że z meczu na mecz grają coraz lepiej. "To najładniejsze spotkanie, jakie do tej pory udało nam się rozegrać w ekstraklasie, dziś znowu chłopakom zabrakło trochę szczęścia" powiedział po meczu prezes TOP Robert Tomczyk. Prezez ma nadzieję, że kolejny występ w Gliwicach zakończy się powodzeniem i w końcu drużyna wygra mecz.