Kross Trans India nagroda w Paradzie Ceramicznej dla rowerzystów

Kross Trans India nagroda w Paradzie Ceramicznej dla rowerzystów
fot. Kross/BZMCieśla Miłośnicy rowerów będą mogli wziąć udział w paradzie na dwóch kółkach. „Skołowane stempelki” to konkurencja, w której oceniane będą nie tylko stroje uczestników parady, ale także stylizacje rowerów.
istotne.pl święto ceramiki, bzm cieśla, parada ceramiczna, bok - mcc

Ten, kto najciekawiej udekoruje rower, wykorzystując tradycyjne wzornictwo bolesławieckich wyrobów, wygra. Każda osoba, która przyozdobi swój rower i weźmie udział w konkursie, będzie miała szansę zdobyć ufundowany przez BZM Cieśla s.j. rower marki Kross, model Trans India. Cena roweru ze strony Korssa 1299 zł.

Uczestnicy tegorocznej parady wyruszą w piątek, 19 sierpnia, o 17:00 z ulicy Adama Asnyka i przejdą na Rynek ulicami Ignacego Łukasiewicza, Karola Miarki i Kościelną. Okrążą Rynek, gdzie na schodach Ratusza ustawione będzie stanowisko jury. W ramach parady rozstrzygnięty zostanie konkurs na najciekawszą prezentację stroju. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich chętnych, zarówno osób indywidualnych, jak i grup.

Zgłoś się!

Pobież kartę zgłoszenia w konkursie. Zgłoszenia do 7 sierpnia 2016 roku należy przesłać: pocztą, faksem pod nr telefonu 75 644 21 47, pocztą elektroniczną mail: grazyna@bok.boleslawiec.pl lub dostarczyć osobiście do sekretariatu BOK-MCC, przy placu. Piłsudskiego 1 c, 59-700 Bolesławiec.
Kartę zgłoszeń do udziału w paradzie, a także do konkursu na najciekawsze przebranie oraz regulamin można pobrać na stronie Święta Ceramiki.

Organizatorem Parady Ceramicznej jest Bolesławiecki Ośrodek Kultury-Międzynarodowe Centrum Ceramiki.

Regulamin Parady Ceramicznej.

Nagroda BZM CieślaNagroda BZM Cieślafot. Kross/BZMCieśla/istotne.pl