Koncert warsztatowy z udziałem Franka McComba i Ani Szarmach

Koncert warsztatowy z udziałem Franka McComba i Ani Szarmach
fot. BOK-MCC Koncert finałowy kończący warsztaty wokalne w BOK-MCC odbędzie się w sobotę, 6 sierpnia, o 20:00, w Rynku w Bolesławcu.
istotne.pl muzyczne mosty, dariusz uściński, franc mccomb, anna szarmach, bok - mcc

W koncertach finałowych, poza uczestnikami warsztatów, zaśpiewają wykładowcy. Wokalistom towarzyszyć będzie znakomite trio akompaniatorów: Grzegorz Jabłoński (piano, Poluzjanci, Natalia Kukulska), Błażej Chochorowski (bas, Dorota Miśkiewicz, Renata Przemyk, Mrozu) i Wojciech Fedkowicz (perkusja, Leszek Możdzer, Kuba Badach, Grzegorz Turnau).

W niedzielę, 7 sierpnia, zapraszamy na koncert do Liberca, do kina Varsava o 16:00. Wstęp na oba koncerty jest bezpłatny.

Projekt „Muzyczne Mosty – polsko czeskie warsztaty wokalne” to autorski projekt Bolesławieckiego Ośrodka Kultury – Międzynarodowego Centrum Ceramiki, koordynowany i napisany przez Dariusza Uścińskiego. W ramach projektu zostały przeprowadzone pięciodniowe warsztaty wokalne. Celem projektu jest nawiązanie współpracy środowisk artystycznych i muzycznych miast pogranicza, Bolesławca i Liberca. Projekt „Muzyczne mosty – polsko czeskie warsztaty wokalne” jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz środków budżetu państwa za pośrednictwem Euroregionu Nysa.

Szczegółowe informacje na stronie Muzyczne Mosty.

Plakat Muzyczne MostyPlakat Muzyczne Mostyfot. BOK-MCC
Logotyp Muzyczne MostyLogotyp Muzyczne Mostyfot. BOK-MCC