W Ceramicznej Paradzie do wygrania pobyt w hotelu Domków na Drzewach w Niemczech!

W Ceramicznej  Paradzie do wygrania pobyt w hotelu Domków na Drzewach w Niemczech!
fot. G. Hanaf Zaprezentuj siebie lub swoją firmę i stwórz z nami jedną z barwniejszych atrakcji Bolesławieckiego Święta Ceramiki.
istotne.pl święto ceramiki, bok - mcc

Tegoroczna parada Ceramiczny Karnawał otwierać będzie 22. Bolesławieckie Święto Ceramiki. Uczestnicy parady wyruszą w piątek, 19 sierpnia, o 17:00 z ulicy Adama Asnyka i przejdą na Rynek ulicami Ignacego Łukasiewicza, Karola Miarki i Kościelną. Okrążą Rynek, gdzie na schodach Ratusza ustawione będzie stanowisko jury.

W ramach parady rozstrzygnięty zostanie konkurs na najciekawszą prezentację stroju. Konkurs ma charakter otwarty i skierowany jest do wszystkich chętnych, zarówno osób indywidualnych, jak i grup.

Nagrody dla osób indywidualnych, grup oraz firm

  • Nocleg w Hotelu Domków na Drzewach w Parku Przygody KULTURINSEL dla 6 osób (1 domek 6-osobowy, w cenę wliczony jest nocleg, śniadanie, wstęp do parku, parking). Nagroda o wartości ok. 400 Euro (realizacja pobytu od września do czerwca 2017)

  • Jednodniowy bilet wstępu na Festiwal Folklorum (2-4 września 2016) dla 2 osób. Nagroda o wartości 110 Euro

  • Trzy rodzinne bilety wstępu do parku dla dwóch osób dorosłych i trójki dzieci. Koszt jednego biletu 45 Euro

  • Bony towarowe o wartości 2 × 250 zł i 5 × 100 zł od Techniki Biurowej

  • Całostronicowa reklama w gazecie Istotne.pl Bolesławiec, Lwówek Śląski, Nowogrodziec (przygotowanie artykułu, zrobienie zdjęć, opracowanie wszystkich materiałów) oraz artykuł sponsorowany na portalu istotne.pl: cena 780 zł

Domek na Drzewie Kulturinsel EinsiedelDomek na Drzewie Kulturinsel Einsiedelfot. Kulturinsel Einsiedel

Jak przygotować stój na paradę?
Wystarczy odrobina fantazji i pomysłowości. Należy przygotować przebranie nawiązujące do ceramiki bolesławieckiej: stroje odpowiadające kolorystyce i kształtom ceramiki, makijaż, nakrycia głowy oraz inne rekwizyty. Możliwości jest wiele tak jak wzorów ceramiki produkowanej przez bolesławieckie zakłady.

Kross Trans India nagroda w Paradzie Ceramicznej dla rowerzystów

Ten, kto najciekawiej udekoruje rower, wykorzystując tradycyjne wzornictwo bolesławieckich wyrobów, wygra. Każda osoba, która przyozdobi swój rower i weźmie udział w konkursie, będzie miała szansę zdobyć ufundowany przez BZM Cieśla s.j. rower marki Kross, model Trans India. Cena roweru ze strony Korssa 1299 zł.

Zgłoś się!

Zgłoszenia do 10 sierpnia dla osób indywidualnych należy przesłać: pocztą, faksem pod nr telefonu 75 644 21 47, pocztą elektroniczną (skan) mail: [email protected] lub dostarczyć osobiście do sekretariatu BOK-MCC, przy placu. Piłsudskiego 1 c, 59-700 Bolesławiec. Pobierz zgłoszenie ze strony Święta Ceramiki.

Organizatorem Parady Ceramicznej jest Bolesławiecki Ośrodek Kultury-Międzynarodowe Centrum Ceramiki.