Gimnazjum nr 2 podwójnym mistrzem powiatu w lekkiej atletyce

lekkoatletka
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, pceikk bolesławiec

Za nami mistrzostwa powiatu szkół gimnazjalnych w lekkiej atletyce. Zawody rozegrano w środę, 10 maja, na stadionie miejskim. Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z GS nr 2 w Bolesławcu. Wicemistrzostwo wywalczyły lekkoatletki z GS nr 3. Trzecie miejsce zaś zajęły reprezentantki GS nr 1.

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyła ekipa GS nr 2. Wicemistrzami zostali zawodnicy z GS nr 1. Trzecią lokatę zajęli lekkoatleci z Gimnazjum w Nowogrodźcu.

• GS nr 2 – w sztafecie 4 x 100 m dziewcząt i chłopców
  • dziewczęta z GS nr 3 i chłopcy z Gimnazjum w Osiecznicy – w sztafecie szwedzkiej.

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

(informacja: MOS/ii)