SP nr 4 podwójnym mistrzem powiatu w lekkiej atletyce

zawodniczka
istotne.pl 0 zawody, lekkoatletyka, pceikk bolesławiec, sp4 bolesławiec

Za nami mistrzostwa powiatu szkół podstawowych w lekkiej atletyce. Zawody rozegrano w czwartek, 19 maja, na stadionie miejskim. Mistrzyniami powiatu zostały dziewczęta z SP nr 4 w Bolesławcu. Wicemistrzostwo wywalczyły lekkoatletki z SP nr 1. Trzecie miejsce zaś zajęły reprezentantki SP nr 2.

W kategorii chłopców mistrzostwo powiatu wywalczyła ekipa SP nr 4. Wicemistrzami zostali zawodnicy z SP nr 2. Trzecią lokatę zajęli lekkoatleci z SP nr 1.

• dziewczęta z SP nr 2 i chłopcy z SP nr 4 – w sztafecie 4 x 100 m
  • dziewczęta z SP nr 4 i chłopcy z SP nr 1 – w sztafecie szwedzkiej.

Organizatorem zawodów był Międzyszkolny Ośrodek Sportowy, będący w strukturach Powiatowego Centrum Edukacji i Kształcenia Kadr.

(informacja: MOS/ii)