Festyn strażacki w Osiecznicy

Festyn strażacki w Osiecznicy
fot. Damian Tomiak Pokaz umiejętności strażackich, konkursy dla dzieci i młodzieży, występy artystyczne – to tylko niektóre z atrakcji, jakie czekają mieszkańców naszego powiatu podczas festynu organizowanego przez OSP oraz Młodzieżową Drużynę Pożarniczą w Osiecznicy.
istotne.pl festyn, osiecznica, damian tomiak, mdp

W dniach 10 i 11 lipca w Osiecznicy odbędzie się festyn organizowany przez tamtejszą Ochotniczą Straż Pożarną i Młodzieżową Drużynę Pożarniczą. W sobotę na scenie zaprezentują się grupy: Nad Kwisą oraz Rafineria. Pierwszy dzień imprezy zakończy zabawa taneczna, która potrwa do rana. Na niedzielę organizatorzy przewidzieli gry i zabawy dla dzieci i młodzieży. Co więcej, podczas imprezy można będzie obejrzeć w plenerze mecze finałowe Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej.

Uczestnicy festynu zobaczą m.in. pokaz w wykonaniu Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej. Najmłodsi będą mogli pobawić się w dmuchanych zamkach. Nie zabraknie też loterii fantowej.

Dochód z imprezy przeznaczony zostanie na dofinansowanie obozu MDP. 18 sierpnia młodzi strażacy wyjadą do Międzyrzecza.

Młodzi strażacy zarabiają na wyjazd do Międzyrzecza, pomagając lokalnym instytucjom i osobom prywatnymMłodzi strażacy zarabiają na wyjazd do Międzyrzecza, pomagając lokalnym instytucjom i osobom prywatnymfot. Damian Tomiak

(informacja DT/ii)