Konkurs na film „Kliczków&Blues”

Konkurs na film „Kliczków&Blues”
fot. B.org Fundacja Pro Culturae Bono zaprasza wszystkich chętnych do wzięcia udziału w konkursie na film o Zamku Kliczków pod nazwą „Kliczków&Blues”.
istotne.pl konkurs, kliczków, blues

Fundacja Pro Culturae Bono zaprasza do wzięcia udziału w konkursie i zrealizowania filmu promocyjnego o Zamku Kliczków w kontekście muzyki bluesowej i Festiwalu Blues nad Bobrem, który w tym roku gości na Zamku. Nagroda główna to 5 tys. złotych oraz pobyt na Zamku Kliczków.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszego filmu promocyjnego o Zamku Kliczków, który będzie mógł być użyty jako film reklamowy emitowany za pośrednictwem telewizji lub wykorzystany w inny sposób przez Fundację Pro Culturae Bono oraz Zamek Kliczków Sp. z o.o. w celach promocyjnych.

Organizator konkursu oczekuje od autorów pomysłowych i nowatorskich filmów promujących Zamek Kliczków, które w oryginalny sposób ukażą walory, specyfikę, niepowtarzalność i wyjątkowość Zamku Kliczków. Film ma pokazywać unikatowość oraz powodować zwiększenie rozpoznawalności Zamku Kliczków w kraju i za granicą oraz ma być skierowany do szerokiego grona odbiorców. Film powinien być zgodny z mottem wyrażonym w tytule konkursu: Kliczków&Blues.

Prace konkursowe należy składać do 15 lipca 2010. Szczegółowe informacje na stronie www.kliczkow.com.pl.

Zobacz także

Zamek Kliczków