Znamy zwycięzców turnieju siatkówki plażowej

Siatka
istotne.pl 0 turniej, mosir bolesławiec, siatkówka

W sobotę, 10 lipca, w Ośrodku Wodno-Sportowym MOSiR rozegrano II Turniej Siatkówki Plażowej. W zawodach wystartowało 13 drużyn. W kategorii kadetów najlepsza okazała się ekipa TOP 3, czyli Arkadiusz FolgaRobert Walkowiak. Drugie miejsce zajął team Klimczyszyn (Bartłomiej KlimekMichał Stańczyszyn). Na trzeciej pozycji uplasował się zespół Rajkra, grający w składzie: Piotr RajczakowskiPiotr Kraus.

W kategorii mężczyzn zwyciężyła Banda Łysego, czyli Roman KaczurowskiPaweł Wiatrowski. Drugie miejsce wywalczyła drużyna SBM (Mateusz ŚwierzewskiSławomir Janusz). Trzecią lokatę zajęła Vega, czyli Kamil BiczakTomasz Włoszczyński.

W kategorii kobiet najlepsza okazała się drużyna Drewno 2, grająca w składzie: Katarzyna SegietPaulina Kopeć. Na drugiej pozycji uplasował się zespół Suchoklatesy (Wiktoria MienculewiczAleksandra Mocna).

Zawody odbyły się w ramach Otwartych Mistrzostw Bolesławca 2010. Organizatorem rozgrywek był MOSiR.