Gazeta Istotne Informacje we Lwówku Śląskim

Gazeta Istotne Informacje we Lwówku Śląskim
fot. Krzysztof Gwizdała Mieszkańcy miasta i powiatu lwóweckiego będą dowiadywać się o wydarzeniach lokalnych na łamach bezpłatnego dwutygodnika. Właściciele firm zyskają skuteczne i niedrogie narzędzie reklamy. Gazeta Istotne Informacje otwiera się na rynek lwówecki.
istotne.pl gazeta, istotne.pl, informacje, lwówek śląski

Od 22 lipca we Lwówku Śląskim jest dostępna bezpłatna gazeta Istotne Informacje. W gazecie znajdziecie Państwo wiadomości lokalne z miasta i powiatu lwóweckiego oraz z miasta i powiatu bolesławieckiego. Bezpłatny dwutygodnik ma 16 kolorowych stron i nakład 12 tys. egzemplarzy. Informacje dotyczące Lwówka można przeczytać na stronach 10 i 11. W kolejnych wydaniach gazety liczba stron poświęconych Lwówkowi będzie zwiększana. Gazeta będzie dostępna za darmo w sklepach i instytucjach na terenie Lwówka Śląskiego.

Reklama w dwóch powiatach

Bezpłatny dwutygodnik Istotne Informacje, to doskonałe narzędzie niedrogiej i skutecznej reklamy. Firmy lokalne zyskują klientów z terenów dwóch powiatów: bolesławieckiego i lwóweckiego. O skuteczności reklamy w bezpłatnej gazecie Istotne Informacje przekonali się już właściciele firm z Bolesławca i powiatu bolesławieckiego. Miejsca reklamowe są rezerwowane od razu na kilka wydań. Niektóre firmy mają reklamę wykupioną na stałe. Stali klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty.

IstotneInformacje ukazują się już w dwóch powiatachIstotneInformacje ukazują się już w dwóch powiatachfot. Krzysztof Gwizdała

(informacja ii)