Pochwal się Bolesławcem!

Pochwal się Bolesławcem!
fot. Krzysztof Gwizdała Jeżeli chcesz pokazać Bolesławiec znajomym na wakacjach lub zareklamować nasze miasto innym, możesz to zrobić dzięki kamerze on-line na naszej stronie.
istotne.pl kamera, rynek, portal

Kamera zamocowana jest na szczycie Sanktuarium Wniebowziętej Matki Kościoła i pokazuje bolesławiecki Rynek od strony wschodniej. Każda osoba z przeglądarką Internet Explorer może oglądać Rynek na żywo. Inne przeglądarki przekazują jedynie obraz statyczny, odświeżany co 5 minut.

Aby zobaczyć obraz z kamery wystarczy na naszej stronie kliknąć na ikonę ze zdjęciem kamery (podpisaną: kamera on-line). Ikona znajduje się na stronie głównej w panelu informacyjnym. Są tam również informacje o pogodzie, dyżurach aptek, noclegach, restauracjach, sklepach z bolesławiecką ceramiką, kalendarz wydarzeń oraz plan miasta i rozkłady jazdy PKP i PKS.

Po wejściu na stronę z kamerą widać od razu statyczny obraz. Aby zobaczyć ruch należy kliknąć przycisk „Zobacz wideo na żywo”. Potem trzeba zainstalować specjalny dodatek i już można oglądać to, co aktualnie dzieje się w Bolesławcu.

Obraz widoczny jest dzięki firmie Inet-Wlan Roberta Dudka. Sponsorem kamery są Zakłady Ceramiczne „Bolesławiec” Sp. z o.o.

Obraz bolesławieckiego Rynku z kamery portalu IstotneInformacje.plObraz bolesławieckiego Rynku z kamery portalu IstotneInformacje.plfot. Krzysztof Gwizdała