Charytatywny mecz z artystami już w sobotę

Charytatywny mecz z artystami już w sobotę
fot. BSA Przemiana Bolesławieckie Stowarzyszenia Abstynentów „Przemiana” zaprasza wszystkich chętnych na mecz charytatywny pomiędzy Reprezentacją Artystów Polskich i drużyną „Przemiana i Przyjaciele”.
istotne.pl mecz, hip-hop, przemiana, artyści, bsa

Mecz odbędzie się w najbliższą sobotę (26 czerwca) o godz. 15:30 na stadionie miejskim przy ul. Spółdzielczej w Bolesławcu. Bilety w cenie 10 zł można nabyć:

  • w Biurze Podróży „Perfekt” (ul. Sierpnia '80)
  • w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji (baseny kryte, ul. Zgorzelecka)
  • w Zakładzie Fryzjerskim „Globe” (Rynek)
  • w kiosku Ruchu przy ul. Karola Miarki
  • w BSA „Przemiana” (ul. Komuny Paryskiej).

Zamówienia można składać też telefonicznie (nr 514 404 257 i 509 240 644) lub drogą mailową [email protected].

W Reprezentacji Artystów Polskich zagra m.in. aktor Jarosław JakimowiczW Reprezentacji Artystów Polskich zagra m.in. aktor Jarosław Jakimowiczfot. BSA Przemiana

Swoje uczestnictwo w meczu potwierdzili już m.in. Andrzej Nejman, Jarosław Jakimowicz i Marcin Dorociński. Piłkarskie zmagania nie będą jedynymi atrakcjami sobotniego popołudnia. Organizatorzy przygotowali też inne atrakcje. Wśród nich znajdą się koncert rockowy – niespodzianka, oraz występ Kabaretu Grosik z Nowogrodźca. Dochód z imprezy zostanie przeznaczony dla dzieci i młodzieży z Ośrodka Rehabilitacyjnego oraz dla uczniów Powiatowego Zespołu Szkół i Placówek Specjalnych w Bolesławcu.

(informacja BSA Przemiana/ii)