Świetny występ lekkoatletów z gminy Nowogrodziec

Lekkoatletki
fot. Wojciech Jasiński W mistrzostwach województwa dolnośląskiego w lekkoatletyce najlepszy w pchnięciu kulą okazał się Damian Oko. Trzecią lokatę w tej samej konkurencji w kategorii kobiet zajęła Diana Forster.
istotne.pl 0 nowogrodziec, zawody, lekkoatletyka, województwa

W sobotę, 19 czerwca, we Wrocławiu rozegrano mistrzostwa województwa w lekkoatletyce. W pchnięciu kulą najlepszy okazał się Damian Oko. Trzecią lokatę w tej samej konkurencji w kategorii kobiet zajęła Diana Forster. W biegu na 300 m na czwartej pozycji uplasowała się Patrycja Borna (cała trójka to podopieczni Szkoły Podstawowej w Nowogrodźcu).

Piąte miejsca zajęły: Aleksandra Urbaniak z SP w Czernej (w biegu na 300 m) i Adrianna Bzdyk z SP w Zebrzydowej (w biegu na 600 m). Justyna Dziwisz z Nowogrodźca była dwunasta w skoku wzwyż.