Zmarł drugi chłopiec z wypadku na Jeleniogórskiej

Zmarł drugi chłopiec z wypadku na Jeleniogórskiej
fot. ZSHiU Grzegorz zmarł niecałe trzy tygodnie po wypadku. Publikujemy kondolencje szkoły, do której uczęszczał.
istotne.pl wypadek, ul. jeleniogórska

Grzegorz Szwabowicz zmarł 13 kwietnia, niecałe trzy tygodnie po tragicznym wypadku na ulicy Jeleniogórskiej. Jechał autem, które prowadził jego brat. Samochód wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Brat Grzegorza zmarł w dniu wypadku.

13 kwietnia, trzy tygodnie po tragicznym w skutkach wypadku samochodowym, zmarł Grzegorz Szwabowicz, uczeń Zespołu Szkół Handlowych i Usługowych. Był cudownym młodym człowiekiem, maturzystą pełnym pomysłów na przyszłość. Tuż przed wypadkiem jego zdjęcie pokazały wszystkie portale internetowe, kiedy odbierał Certyfikat Unijny, cieszył się, i jednocześnie był z siebie dumny. Zdążył pomodlić się na pielgrzymce w Częstochowie, nie wiedział tylko, że to nie będzie modlitwa tylko o dobrze zdaną maturę. Dziś go nie ma, życie toczy się dalej, ale świat bez Grzesia nigdy nie będzie już taki sam. Z bólem o jego śmierci zawiadamia społeczność szkolna.

Zespół Szkoł Handlowych i Usługowych

Przypomnijmy, do tragicznego wypadku doszło w sobotę (26 marca) przed godziną 10:00. Samochód BMW jechał ulicą Jeleniogórską od strony Lwówka Śląskiego. Auto wypadło z drogi i uderzyło w drzewo. Po uderzeniu samochód obrócił się o 180 stopni. Siła uderzenia wyrwała silnik z karoserii.

(informacja: ii)