Rusza Deblowy Turniej Tenisowy Amatorów „Sakus Cup”

Rakietki i piłki do tenisa
fot. www.sxc.hu (Uschi Hering) Turniej będzie rozgrywany cyklicznie. W rywalizacji mogą brać udział wyłącznie amatorzy. Na zwycięzców czekają atrakcyjne nagrody.
istotne.pl 0 tenis

Reklama

Radny Rady Miasta Mirosław Sakowski zaprasza na cykl Deblowych Turniejów Tenisowych Amatorów "Sacus Cup". Turnieje rozgrywane będą w sali II Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Dolne Młyny 60. Oto terminy w których odbędą się turnieje:

  • 29 stycznia
  • 12 lutego
  • 12 marca
  • 9 kwietnia

Turnieje będą rozpoczynały się o godzinie 10:00.

Zasady uczestnictwa:

Zawodnik musi mieć ukończone 15 lat. W rywalizacji mogą wziąć udział amatorzy, którzy nigdy nie uczestniczyli w rozgrywkach Polskiego Związku Tenisowego i nie posiadają tytułu trenerskiego i instruktorskiego. Deblowa rywalizacja będzie odbywała się w oparciu o podział na dwie kategorie wiekowe: suma wieku do 100 lat i suma wieku powyżej 100 lat. Wpisowe wynosi 60 zł od pary. Informacje o turniejach można otrzymać dzwoniąc pod numer 603 612 762 lub drogą e-mailową: [email protected]

Wśród osób biorących udział w turnieju zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody rzeczowe. Zapraszamy do wzięcia udziału w turnieju. Oferujemy pomoc w zakwaterowaniu.

(informacja MS/ii)

Reklama